hasło
Nazwa
BEZPŁATNA INFOLINIA : 0 800 49 34 94
Polska Unia Onkologii

Aktualności

Zapraszamy na konferencję

08 Października 2016

24 listopada 2016 roku zapraszamy na bezpłatną konferencję "Diagnostyka patomorfologiczna i genetyczna nowotworów w dobie medycyny personalizowanej – znaczenie kliniczne, organizacja i zarządzanie".

4. edycja kampanii „Pokonać Raka”

24 Lutego 2016

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z kolejną edycją kampanii „Pokonać Raka”. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości społecznej na temat profilaktyki i leczenia nowotworów oraz przedstawienie rozwiązań, które pomagają w walce z rakiem.

XVI Dzień Drzwi Otwartych

01 Lutego 2016

Już po raz szesnasty, w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem,
6 lutego 2016 roku Polska Unia Onkologii organizuje Dzień Drzwi Otwartych na terenie całego kraju.
Podobnie jak w latach ubiegłych do akcji przystępują ośrodki onkologiczne
i hematoonkologiczne na terenie całej Polski.

Kampania „Pokonać raka”

14 Października 2015

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z kolejną edycją publikacji "Pokonać Raka", która ukaże się 15 października wraz z dziennikiem Rzeczpospolita. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości społecznej na temat roli profilaktyki oraz właściwego leczenia w walce z nowotworami.

Nowe terminy zjazdów w Centrum Psychoonkologii

10 Majaa 2015

Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN ogłosiło nowe terminy zjazdów w Centrum Psychoonkologii w Krakowie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poukładać sobie raka.

FaniMani. Robiąc zakupy pomagasz.

09 Lutego 2015

Dzięki serwisowi FaniMani każdy może pomagać robiąc zakupy online. To bardzo proste i nic nie kosztuje! Wystarczy podczas zakupów w sklepie internetowym wskazać organizację, którą zechcą Państwo wesprzeć.

XV Dzień Drzwi Otwartych

04 Lutego 2015

W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem, Polska Unia Onkologii już po raz piętnasty organizuje Dzień Drzwi Otwartych.
7 lutego 2015 roku wszystkie chętne osoby będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji i badań onkologicznych, które tego dnia będą świadczone w placówkach onkologicznych i hematoonkologicznych na terenie całego kraju.

Szkolenia z psychoonkologii

14 Stycznia 2015

Polska Unia Onkologii zaprasza na dwuetapowe szkolenie z  psychoonkologii "Komunikacja w życiu zawodowym i prywatnym - przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu".

Apel Polskiej Unii Onkologii

11 Stycznia 2015

Dr n. med. Janusz Meder, Prezes Polskiej Unii Onkologii zaprasza Dyrektorów wszystkich ośrodków onkologicznych i hematoonkologicznych do organizacji obchodów 15. Światowego Dnia Walki z Rakiem.

List Polskiej Unii Onkologii do Prezydenta RP

11 Stycznia 2015

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Walki z Rakiem, Polska Unia Onkologii zwróciła się do Prezydenta RP z apelem o objęcie patronatu nad przygotowaniem i procesem wdrażania Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych (NPZChN) na lata 2016-2025.