hasło
Nazwa
BEZPŁATNA INFOLINIA : 800 493 494
Polska Unia Onkologii

Aktualności

Światowy Dzień Walki z Rakiem - debata „Otwarci dla Pacjenta. Otwarci na Pacjenta”

01 Lutego 2021

Zapraszamy do udziału w debacie „Otwarci na Pacjenta. Otwarci dla Pacjenta”, która odbędzie się 4 lutego w godz. 12.00 – 14.15  w formie online.

Raport Medycznej Racji Stanu: BEZPIECZEŃSTWO PACJENTA ONKOLOGICZNEGO: PROFILAKTYKA, DIAGNOSTYKA, TERAPIE, CZAS ODCHODZENIA

26 Stycznia 2021

Zachęcamy do zapoznania się z Raportem Medycznej Racji Stanu: „Bezpieczeństwo pacjenta onkologicznego: profilaktyka, diagnostyka, terapie, czas odchodzenia”

Raport Medycznej Racji Stanu: SYTUACJA CHORYCH NA CHOROBY ZAKAŹNE W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA SARS-COV-2

15 Września 2020

Zachęcamy do zapoznania się z Raportem Medycznej Racji Stanu: SYTUACJA CHORYCH NA CHOROBY ZAKAŹNE W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA SARS-COV-2.

Polska Unia Onkologii doceniona przez UICC

18 Lutego 2020

Działania Polskiej Unii Onkologii w ramach obchodów XX Światowego Dnia Walki z Rakiem zostały docenione przez UICC - Międzynarodową Unię do Walki z Rakiem.

V Kongres Wyzwań Zdrowotnych

12 Lutego 2020

Już w marcu odbędzie się V Kongres Wyzwań Zdrowotnych, który na trwałe wpisał się do kalendarza najbardziej prestiżowych i opiniotwórczych wydarzeń, gromadzących co roku przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska związanego z ochroną zdrowia. 

XX Dzień Drzwi Otwartych

28 Stycznia 2020

1 lutego 2020 roku Polska Unia Onkologii już dwudziesty raz organizuje Dzień Drzwi Otwartych. Do organizowanej w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem akcji przystąpi większość ośrodków onkologicznych i hematoonkologicznych na terenie całej Polski. 

Apel Polskiej Unii Onkologii

23 Stycznia 2020

Prezes Polskiej Unii Onkologii zaprasza Dyrektorów wszystkich ośrodków onkologicznych i hematoonkologicznych do organizacji obchodów 20. Światowego Dnia Walki z Rakiem.

IV Kongres Wyzwań Zdrowotnych

25 Lutego 2019

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach już po raz czwarty stanie się miejscem wielosektorowej debaty przedstawicieli różnych środowisk związanych z ochroną zdrowia. W dniach 7-8 marca 2019 roku odbędzie się IV Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC).

XIX Dzień Drzwi Otwartych

28 Stycznia 2019

2 lutego 2019 roku Polska Unia Onkologii już dziewiętnasty raz organizuje Dzień Drzwi Otwartych na terenie całego kraju. Do organizowanej w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem akcji przystąpi większość ośrodków onkologicznych i hematoonkologicznych na terenie całej Polski.