hasło
Nazwa
BEZPŁATNA INFOLINIA : 800 493 494
Polska Unia Onkologii

Aktualności

XVII Dzien Drzwi Otwartych

31 Stycznia 2017

W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem, Polska Unia Onkologii już siedemnasty raz organizuje Dzień Drzwi Otwartych na terenie całego kraju. 
4 lutego 2017 roku do akcji przystąpi większość ośrodków onkologicznych na terenie całej Polski. 

Apel Polskiej Unii Onkologii

31 Stycznia 2017

Prezes Polskiej Unii Onkologii zaprasza Dyrektorów wszystkich ośrodków onkologicznych i hematoonkologicznych do organizacji obchodów 17. Światowego Dnia Walki z Rakiem.

Bezpłatna Infolinia

21 Stycznia 2017

Chcesz dowiedzieć się jak zapobiegać nowotworom?
Ty lub ktoś z Twoich bliskich jest chory na raka?
Zadzwoń pod bezpłatny numer infolinii: 0 800 493 494

Zapraszamy na konferencję

08 Października 2016

24 listopada 2016 roku zapraszamy na bezpłatną konferencję "Diagnostyka patomorfologiczna i genetyczna nowotworów w dobie medycyny personalizowanej – znaczenie kliniczne, organizacja i zarządzanie".

4. edycja kampanii „Pokonać Raka”

24 Lutego 2016

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z kolejną edycją kampanii „Pokonać Raka”. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości społecznej na temat profilaktyki i leczenia nowotworów oraz przedstawienie rozwiązań, które pomagają w walce z rakiem.

XVI Dzień Drzwi Otwartych

01 Lutego 2016

Już po raz szesnasty, w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem,
6 lutego 2016 roku Polska Unia Onkologii organizuje Dzień Drzwi Otwartych na terenie całego kraju.
Podobnie jak w latach ubiegłych do akcji przystępują ośrodki onkologiczne
i hematoonkologiczne na terenie całej Polski.

Kampania „Pokonać raka”

14 Października 2015

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z kolejną edycją publikacji "Pokonać Raka", która ukaże się 15 października wraz z dziennikiem Rzeczpospolita. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości społecznej na temat roli profilaktyki oraz właściwego leczenia w walce z nowotworami.

Nowe terminy zjazdów w Centrum Psychoonkologii

10 Majaa 2015

Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN ogłosiło nowe terminy zjazdów w Centrum Psychoonkologii w Krakowie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poukładać sobie raka.

FaniMani. Robiąc zakupy pomagasz.

09 Lutego 2015

Dzięki serwisowi FaniMani każdy może pomagać robiąc zakupy online. To bardzo proste i nic nie kosztuje! Wystarczy podczas zakupów w sklepie internetowym wskazać organizację, którą zechcą Państwo wesprzeć.

XV Dzień Drzwi Otwartych

04 Lutego 2015

W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem, Polska Unia Onkologii już po raz piętnasty organizuje Dzień Drzwi Otwartych.
7 lutego 2015 roku wszystkie chętne osoby będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji i badań onkologicznych, które tego dnia będą świadczone w placówkach onkologicznych i hematoonkologicznych na terenie całego kraju.